Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68
kızıl vadi atv turu

Kızıl Vadi Atv Turu

Kızıl vadi atv turu Kapadokya bölgesinde en çok tercih edilen turların başında gelmektedir. Kapadokya kızıl vadi atv turları rehber eşliğinde yapılmaktadır. Turlarımız 1 saatlik ve 2 saatlik olarak yapılmaktadır. 1 saatlik tur ücretimiz atv başına 300 TL, 2 saatlik tur ücretimiz ise atv başına 450 TL dir. Gün batımı tur ücreti ise atv başına 500 TL‘dir. Dilerseniz 1 atv ye 2 kişi binebilirsiniz. En çok tercih edilen turumuz gün batımı kızıl vadi atv turu olmaktadır. 1 saatlik turlarımızın ise belirli bir saati yoktur. 2 atv ve üzeri talep olursa gün içerisinde farklı saatlerde uygunluk durumuna göre düzenlenmektedir.

Alışıla gelmiş rutin stresten uzaklaşmanın birkaç yolu bulunuyor. Bunlardan ilki sevdiklerinizle birlikte yapabileceğiniz tatiller. Uzun yıllardır turizm sektörünün gözbebeği olan Kapadokya, tatil severlere çeşitli etkinliklerle unutulmaz anlar yaşatıyor. Burada gerek ATV turu gerekse de at binme veya balon turu ile günlük yaşamınızda ki tüm gerginliği unutacaksınız.

Kapadokya Vadilerinde ATV Turu

Adrenali seven, tatil yaparken bir yandan da eğlenmeyi isteyen gezginler için aksiyon dolu tatil imkanı Kapadokya’da sizleri bekliyor. Peri bacalarının arasından geçerek bazen çamurlu patikalarda bazen de vadilerin arasında gezmeyi kim istemez ki? Yeni yerler keşfetmenin en keyifli hallerinden olan ATV turları oldukça tarihi ve turistik alanlarda daha çok tercih ediliyor. Özellikle araba girmeyen arazilerde daha kolay yol almanızı sağlayacak olan ATV turları günün her saatinde yapabiliyor.

Kızıl Vadi ATV turu ayrıcalıklı olarak seçilen bölgelerden. Gün doğumunun ve gün batımının en güzel seyredilebildiği vadilerden olan Kızıl Vadi, aynı zamanda balon turlarına da izlemenizi sağlıyor. Araba ile erişimi zor olan bu vadi kızıl tüf kayalarına sahip. Gün batımının eşsiz kızıllığının tüf kayalarla birleştiği Kızıl Vadi ’de özellikle akşamüstü yürüyüşü yapmanızı tavsiye ederiz.

Üzüm bağlarının eşliğinde yapacağınız bu yürüyüşte Haçlı Kilisesi’ne kadar birçok güzel yoldan geçeceksiniz. Haçlı Kilisesi’ne geldiğiniz zaman, kilisenin en üst katında yer alan odacıklarda gün batımını izlemeyi unutmayın. ATV ile rahatlıkla gelebileceğiniz kiliseden dönmeniz de kolay olacaktır.

Kızıl vadi atv turu
Kızıl vadi atv turu

Kızıl Vadi Atv Turu ile Adrenalin İyi Gelir

Günlük veya saatlik olarak kiralayabileceğiniz ATV’ler ile birçok alana erişim sağlayabilirsiniz. İster vadide isterseniz de peri bacalarının aralarında gezinebilirsiniz. Aynı zamanda ATV için ehliyetinizin olmasına gerek yok. ATV’ler bu yüzden de oldukça fazla tercih ediliyor. Kapadokya, Nevşehir veya Göreme’ye geldiğiniz zamanlarda mutlaka ATV turunu denemelisiniz. Tatil için çıktığınız bölgeleri bir de farklı noktalarını görerek seyahatinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Profesyonel Bir Rehberden Destek Alarak ATV Turunuzu Daha Keyifli Hale Getirebilirsiniz

Kızıl Vadi ATV turu yapmak istiyorsanız öncelikle bir tura veya rehbere başvurabilirsiniz. Bu sayede hem nereyi gezdiğinizi öğreneceksiniz hem de vakit kaybı olmadan birçok yeri gezme imkanına sahip olacaksınız. Aynı zamanda rehber ararken gün doğumu ve gün batımı için turları olan rehberlere bakmayı ihmal etmeyin. Güneşin en güzel doğup batan yerlerden olan Nevşehir’de unutamayacağız anlar yaşayacaksınız.

ATV Turu ile Kızıl Vadi ‘de Nereleri Gezebilirsiniz?

ATV araçları ile safari yapmak istiyorsanız Kızıl Vadi tu yerleri içerisinde en uygun olanlardandır. Gerek tarihi dokusu gerekse de arabayla erişemeyeceğiniz birçok yeri bulunuyor olması Kızıl Vadi’yi eşsiz kılıyor. Kızıl Vadi ATV turları için 1 saat, 2 saat, 3 saat ve 4 saat ya da günlük olarak tur seçenekleri bulunmakta.

1 Saatlik Standart ATV Turu ve Gezilecek Yerler

1 saatlik vadi turunda rehberiniz size eşlik etmektedir. Bu turda; Kılıçlar Vadisi, Güllü Dere, Kızıl Vadi ve Çavuşin Kasabası’nı göreceksiniz. Standart olan bu tur ile hem birçok yeri görmüş olursunuz hem de ortalama bir ücret ödersiniz.

2 Saatlik Sunset Paket ATV Turu ve Gezilecek Yerler

2 saatlik sunset pakette rehberlik desteği bulunmaktadır. Bu turda; Kılıçlar Vadisi, Güllü Dere, Kızıl Vadi, Çavuşin Kasabası, Mantar Vadisi ve Aşk Vadisini gezeceksiniz. Standart paketten daha fazla yeri kapsayan bu tur için ortalama bir ücret ödersiniz.

3 Saatlik Premium Paket ATV Turu ve Gezilecek Yerler

3 saatlik kızıl vadi atv turu premium pakette rehberlik desteği bulunmaktadır. Bu turda; Kılıçlar Vadisi, Güllü Dere, Kızıl Vadi, Çavuşin Kasabası, Mantar Vadisi, Aşk Vadisi ve Paşabağ yer almaktadır. Premium paketle 3 saat boyunca tüm yerleri gezerek isterseniz at turu veya ATV turlarına katılabilirsiniz.

4 Saatlik Lüks Paket ATV Turu ve Gezilecek Yerler

4 saatlik lüks pakette rehberinizle; Kılıçlar Vadisi, Güllü Dere, Kızıl Vadi, Çavuşin Kasabası, Paşabağ, Mantar Vadisi, Uçhisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi’ni gezeceksiniz.

Paket Halindeki Turlara Neler Dahil Olmaktadır?

Covid-19 tedbirlerinin uygulandığı turlarda özellikle hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Tur öncesi ve sonrasında tura katılacak olanlara dezenfektan imkanı sunulmaktadır. Aynı zamanda ATV’ler tur öncesi ve sonrasında mutlaka dezenfekte edilmektedir.

Tur sırasında fotoğraf çekim molaları bulunuyor. Bu sayede bol bol gezinize dair anılarını kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda ATV’lere iki kişi olarak binebilirsiniz. ATV’lerde yalnızca araç başına ücret ödenmektedir. Bu sebeple iki kişi de binseniz tek de binseniz ödeyeceğiniz ücret standarttır. ATV’lerin yakıtları tur firması tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca dilerseniz kapadokya atv turu hakkında da bilgi alabilirsiniz.