Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68
kapadokya atv turu

Kapadokya Atv Turu

Kapadokya Atv turu Nevşehir Kapadokya bölgesinin en çok yapılan aktivitelerinden biridir. Peri bacalarının muhteşem mimarisini yakından keşfetmek için atv turu inanılmaz bir deneyim olacaktır. Gün içinde her saat yapabileceğiniz bu aktivite 2 saat sürmektedir. Yani 2 saat boyunca Kapadokya bölge turu yapmış olacaksınız. Kapadokya’nın en popüler rotası Göremeden başlayarak Aşk vadisi, Gül vadisi, Kızılçukur ve daha birçok eşsiz doğal güzelliğin tadını çıkarabileceksiniz. Ayrıca otelinizden ücretsiz transfer hizmetimiz de mevcuttur. Önceden rezervasyon yaptırmak için Whatsapp hattımızdan ya da telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 1 saatlik atv turu fiyatı 900 TL, 2 saatlik atv turu fiyatı ise 1250 TL dir. 1 atv aracına 2 kişi binilebilir. Gün batımı atv turu fiyatı ise 1300 TL‘dir.

Kapadokya Atv turu yapmadan önce ısınma ve deneme turu atıyorsunuz. Tura başlamadan nasıl bir deneyim olduğunu görebilmeniz için kısa sürüşler yapıyoruz. Kapadokya’da 4 tekerli arazi aracı ile bu özel bölgesinin tarihi dokusunu ve doğal güzelliklerini yakından görebilmek daha kolaydır. Çünkü Atv taşıtı arabanın bile giremeyeceği yerlere kolaylıkla girebilmektedir. Bu aktivite sırasında rehberimiz bölgenin tarihini ve mimarisini anlatarak size eşlik edecektir. Kapadokya Atv rotaları hem Göreme hem de Ortahisar Bölgesinde farklı özelliktedir. Atv turu ile normal şartlarda ulaşamayacağınız rotalara bile girebildiğiniz bol bol fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Acentamıza geldiğinizde sizin için özel olarak hazırlanan Atv’ler ile büyüleyici bir tura çıkacaksınız. Sizin Atv turuna katılacağınız saatte Atv’leriniz bölgede hazır bulunmaktadır. Eğer kendi aracınızla gelecekseniz acentamızın ücretsiz otoparkını kullanabilirsiniz.

Kapadokya Atv Turu Ne Zaman Yapılabilir?

Kapadokya bölgesine geldiğinizde mevsim fark etmeksizin yılın her zamanı Atv turumuza katılabilirsiniz. İlkbahar, yaz, sonbahar, kış mevsimlerinde Atv turu her şartta yapılabilir. Kısacası mevsim koşullarına aldırmadan özellikle kış mevsiminde peri bacalarının bembeyaz örtüsünü seyretmek ruh halinizi tamamen değiştirecektir. Sadece kendinizin belirleyeceği rotalarda Atv turu keyfini yaşayabilirsiniz. Eski tarihi yerler, farklı dokudaki özel yerleşim yerleri ve tarih kokan kasabalar fotoğraf çekmeniz için vadilerde bulunan harika oluşumlardır. Kapadokya atv turu sırasında bu konuda rehberimizden yardım alabilirsiniz.

Size tahsis ettiğimiz Atv’ler ile 2 kişi tek Atv’de yolculuk yapabilirsiniz. Eğer isterseniz tek kişilik olarak yan yana 2 Atv kullanabilirsiniz. Bu güzel yolculukta yeni kişilerle tanışma fırsatı bulacak ve yeni kültürleri yerinde öğreneceksiniz. Şehir hayatından ve iş stresinden bir nebze olsun uzaklaşmak isteyenler için Atv turumuz çok iyi gelecektir.

kapadokya atv turu
kapadokya atv turu

Kapadokya Atv Turu Rotası

Kapadokya Atv turu rotası şu şekildedir;

  • Aşk Vadisi
  • Kızılçukur Vadisi
  • Kılıçlar Vadisi
  • Güllüdere Vadisi
  • Çavuşin Kasabası

Kapadokya Atv Turuna Kimler Katılabilir?

Kapadokya Atv turuna katılmak için tek yapmanız gereken acentamızla irtibata geçmenizdir. Atv turu yapmak için araba kullanmayı bilmenize gerek yoktur. Ancak atv araçlarımızı kullanabilmeniz için otomobil ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir. Tura başlamadan önce turla ilgili ve neler yapacağınız ile ilgili size kısa bir açıklama yapacağız. Sadece bu açıklamaya uymanız yeterlidir. Yaz ve kış aylarında mevsimine göre hava koşulları düşünülerek acentamız gerekli ekipmanları size sağlamaktadır. Kapadokya atv turlarımıza 10 yaş ve üzerinde misafirlerimiz katılabilirler. 10 yaş altının atv turlarına katılması yasaktır.

Kapadokya Atv Turu Saatleri

Kapadokya’ya geldiğinizde gün içinde herhangi bir saatte Atv turu yapabilirsiniz. Turlarımız normalde 1 saat ve 2 saat olarak yapılmaktadır. İsteyenler 2 saatlik isteyenler 1 saatlik tura katılabilir. Kapadokya Atv turu saatinin gün batımında son bulduğunu hatırlatmak isteriz. Gün batımı yaz mevsiminde saat 20:00 gibi son bulurken kış mevsiminde 18.00’da son bulabilmektedir.

Göreme Atv Turu Transfer Saatleri

Atv turları için acentamızın otelinizden ücretsiz transfer hizmeti vardır. Kapadokya’da hangi otelde kalıyorsanız oradan sizi rezervasyon saatinden önce alıyoruz. Atv turunu tamamladığınızda tekrar sizi otelinize kadar bırakıyoruz. Acentamız size özel turları ayrı olarak düzenlemektedir. Grup halinde gelen misafirlerimizi de kendi grubu içinde özel olarak tura çıkartmaktadır.

Kapadokya Atv Turu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kapadokya Atv turu için misafirlerimizin rahat etmesi ve kazasız yolculuk yapabilmesi için alması gereken tedbirler şöyledir:

  • 12 yaş ve altındaki çocukların Atv turu sırasında emniyetleri için arka koltukta oturmaları gerekmektedir.
  • Atv turu boyunca kask takılması zorunlu ve önemlidir.
  • Kapadokya Bölgesindeki hava şartlarına uygun olarak yağmurluk ve eldiven gibi malzemeler firmamız tarafından temin edilmektedir.
  • Atv turu sırasında inişli çıkışlı arazi şartlarına uymak adına dizlik ve dirseklik takılması gerekir. Bu malzemeler de acentemiz tarafından temin edilir.

Kapadokya Gün Batımı Atv Turları

Gün batımı turlarımız en çok tercih edilen turumuzdur. Bu turumuz 2 saat sürmektedir. Tur rotamız güzergah boyunca aynı şekilde devam etmektedir.1 saatlik turlara gün batı turunda çıkılmamaktadır. Gül Vadisi gün batımı Atv turumuz için son rotamızdır.

Kapadokya Gün Doğumu Atv Turları

Genellikle sabah saatinde balon turu ile birlikte gün doğumu Atv turumuz da başlamaktadır. Sabah başlayan bu turumuzda da sizleri otelinizden ücretsiz olarak almaktayız. Bu turumuza eğer kış aylarında katılmak isterseniz hava durumunu düşünerek sizlere kalın kıyafetlere giymenizi öneririz. Sabah çıkacağınız Atv turları fiyatları ile normal Atv turları arasında küçük bir fiyat farkımız mevcuttur.

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2024

Kapadokya Atv turu fiyatları Atv adedine ve saatine göre belirlenmektedir.1 saatlik Atv turu ve 2 saatlik Atv turu fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için acentamıza günün her saati müracaat edebilirsiniz. Ödemelerinizi dilerseniz tur sonunda yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi web sitemizden de kredi kartınızla ödeme yapmanız mümkündür. Atv turu noktasına kendi aracı ile gelen misafirlerimiz için konum atmaktayız. Kapadokya’daki diğer turlarımız için bizi arayarak bilgi alabilir ya da sayfamızı inceleyebilirsiniz.