Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68
kapadokya atv turu fiyatları

Kapadokya Atv Turu Fiyatları

Kapadokya atv turu fiyatları hakkında sizlere bu yazımızda detaylı bilgi vereceğiz. Kapadokya doğal güzellikleri, büyüleyici atmosferi kadar aktiviteleri ile de yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu aktivitelerden biri de ATV turudur. Tabi ki akla ilk gelen soru da “Kapadokya atv turu fiyatları” olmaktadır. Kapadokya atv turu fiyatlarımız ATV başına 1 saatlik 600 TL, 2 saatlik ise 850 TL dir. Kapadokya gün batımı atv turu fiyatı ise 900 TL‘dir.

Kapadokya Atv Turu, günün her saatinde yapılabilmektedir. Turlar 1 ve 2 saatlik olup fiyatlar süreye göre değişkenlik göstermektedir. Atv turu sırasında eşsiz manzaraya karşı, keyifli, heyecanlı ve eğlenceli zaman geçirilmektedir. Kapadokya atv turu fiyatları konusuna geçmeden turların özelliklerinden bahsetmek daha doğru olacaktır.

kapadokya atv turu fiyatları
kapadokya atv turu fiyatları

Genellikle doğa tutkunlarının ve adrenalinden keyif alanların tercihi olan Atv turu, Kapadokya’da ayrı bir keyiftir. Dört mevsim yapılabilmektedir. Peri bacalarının arasından, dere, tepe, vadilerden geçerken bölgenin eşsiz doğasına, tarihi güzelliklerine hayran kalmamak mümkün değildir.

Atv araçlar, dört tekerli motorlu taşıtlardır. Düşünüldüğünün aksine kurallara uygun kullanıldığında oldukça güvenlidir. Ehliyeti olmayanlarında rahatça kullanabilecekleri araçlardır. 60 km hız sınırı bulunmaktadır.  Dağ, bayır, kumda, karlı havalarda dahi güvenlidir. Tabi ki toza, çamura bulanmak, ıslanmak göze alınmalıdır ki asıl keyif bu olmaktadır.

Günün her saatinde Atv turuna katılmak mümkündür ancak gün batımı Atv turlarının keyfi bir başkadır. Çünkü Kapadokya gün batımında adeta rüya gibi bir atmosfere sahip olmaktadır. Atv turu sırasında müthiş bir atmosfer, yüksek adrenalin ve tarifsiz bir mutluluk hissetmek kaçınılmazdır.

Birçok tur firması Atv turu düzenlemektedir. Ayrıca Atv kiralamak da mümkündür. Ancak turlar her zaman daha eğlenceli geçmektedir. Kapadokya atv turu fiyatları tur şirketlerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak aralarında büyük fiyat farkı bulunmamaktadır.

Tur öncesinde özellikle ilk kez atv kullanacaklara kısa bir briffing verilmektedir. Yaş sınırı arka koltukta olmak kaydıyla 12’dir. Kask takma zorunluluğu vardır. Hava durumuna göre yağmurluk, eldiven yanı sıra dizlik ve dirseklik tur firmaları tarafından temin edilmektedir. Tüm ekipmanlar Kapadokya atv turu fiyatlarına dahildir. Atv tur gezilerine rehberler eşlik etmektedir.

Kapadokya Atv Turu Fiyatları Hakkında

Kapadokya Atv Tur seçeneklerinden bahsedecek olursak;

1 saatlik Atv turu lokasyonunda Güllüdere Vadisi, Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Çavuşin Kasabası bulunmaktadır.

2 saatlik Atv Turu lokasyonunda ise Kılıçlar Vadisi, Güllüdere Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Çavuşin Kasabası, Aşk Vadisi bulunmaktadır.

2 saatlik Kapadokya atv turu fiyatları ortalama 700 TL ile 800 TL civarındadır. 1 saatlik atv turu fiyatları 500 TL ile 550 TL arasında değişmektedir. Tur firmalarına, sezona göre fiyatlarda farklılık olabilmektedir. Grup katılımlarında indirim yapılmaktadır. Ayrıca sunrise ve sunset tur programları da bulunmaktadır. Bu turların fiyatları biraz daha fazla olabilmektedir. Gün doğumu sırasında balonlar yükselirken tura ara verilmekte ve muhteşem manzaraya tanık olunmaktadır. Fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Gün batımı turunda ise özellikle Aşk Vadisi’nde güneşin batışının büyüleyici manzarası izlenmekte ve fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

Kapadokya atv turu fiyatlarına otel geliş gidiş transferi, rehberlik hizmeti, yakıt, kask, yağmurluk, dizlik, dirseklik gibi ekipmanların ücretleri dahildir.

Bu standart Atv turu programları dışında özel Atv turları da düzenlenmektedir. Bu turlar bir saatten başlayıp yarım gün hatta tam gün olabilmektedir. Ortahisar ya da Göreme Bölgesi tercih edilebilmektedir. Tam gün özel Atv turlarında ise öğle yemeği ve tur süresince içecekler Kapadokya atv turu fiyatlarına dahil olmaktadır.

Belli dönemlerde tur firmaları Kapadokya Atv Turu Fiyatlarını düşürmekte ve kampanyalar düzenlemektedir. Bu yüzden eğer Kapadokya atv turu yapmayı düşünüyorsanız tur firmalarının internet sitelerini takip etmenizi öneriyoruz. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak da uygun Kapadokya Atv Turu Fiyatları yakalayabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında ve kış tatillerinde yoğun talep yaşanmakta olduğu için erken rezervasyon yaptırarak tatilinizde Atv turunu garantileyebilirsiniz.

Atv’lere 2 kişi yan yana binilebileceği gibi ayrı atv’lerde tek kişi binerek tura aile ve arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Grup katılımlarında Kapadokya atv turu fiyatları indirimli olabilmektedir.

Kapadokya atv turu öncesinde yapılacak bilgilendirme de belirtilen kurallara uyulduğu ve gerekli tedbirler alındığı takdirde oldukça güvenli bir tur gerçekleştirmek mümkündür. Tur sırasında meydana gelebilecek herhangi bir sorun yaşanması durumunda tur rehberleri gerekli yardımı sağlamaktadırlar.

Genellikle Kapadokya atv turu fiyatları araştırılarak tur seçimi yapılmaktadır. Ancak doğrusu güvenilir tur firması araştırmaktır. Bunun için internetten ya da bu deneyimi yaşamış yakınlarınızdan bilgi ve tavsiye alabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Ortahisar atv turu fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Kapadokya Atv Turu Rezervasyonu

Atv turlarımız için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Özellikle yaz sezonunda en geç 1 gün önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Atv turu fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırabilmek için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramız: +90 541 632 69 68

Ayrıca dilerseniz atv turu rezervasyonlarınızı Whatsapp üzerinden bize yazarak ta yaptırabilirsiniz. +90 541 632 69 68