Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68

Kapadokya Atv Kiralama

Kapadokya atv kiralama bölgede son yıllarda oldukça fazla tercih edilen 1 ve 2 saatlik olmak üzere farklı sürelerde yapılabilen en popüler ve en çok ilgi gören aktivitelerimizin başında gelmektedir. Bölgede yer alan birçok farklı firma Kapadokya atv kiralama fiyatları ve turları konusunda faaliyet göstermektedir. Kapadokya daki atv turu kiralama hizmetimize katılan misafirlerimize ücretsiz transfer hizmeti sunmaktayız. Hem tur öncesinde sizleri otelinizden almakta hem de tur sonrasında otelinize bırakmaktayız. 1 saatlik fiyatımız 300 tl 2 saatlik fiyatımız 450 tl dir. Fiyatlarımız atv başınadır. Yani bir atv ye 2 kişi bindiğinizde ödeyeceğiniz rakam gene 300 yada 2 saat istiyorsanız 450 tl olacaktır.

Kapadokya Atv Kiralama Hangi Bölgede Yapılmaktadır?

Kapadokya atv kiralama bölgede 2 farklı yerde yapılmaktadır. Firma olarak bizler klasik atv turu olarak bilinen Göreme atv turu ve sadece tur düzenleme izni firmamıza ait olan Ortahisar atv turu düzenleyebilmekteyiz.

Göreme vadilerinde düzenlenen atv turlarımız balonların kalkış yaptıkları vadilerde düzenlenmektedir. Tur rotamız içerisinde Gül Vadisi, Aşk Vadisi, Güllülere, Kızılçukur Vadisi yer almaktadır. 1 saatlik ya da 2 saatlik olarak tercih edebileceğiniz atv kiralama aktivitelerimiz grup halinde düzenlenmektedir. 14-15 atv ile birlikte çıkacağınız turda en önde bölgeyi, vadileri çok yakından tanıyan son derece tecrübeli rehberlerimiz size yol gösterecektir. Tur sırasında belli aralıklar ile vereceğimiz molalarda hem dinlenme için vaktiniz olacak hem de Kapadokya bölgesinin muhteşem güzelliklerdeki manzaraları eşliğinde unutulmaz fotoğraflar çekebileceksiniz.

Bir diğer turumuz ise Orta hisar bölgesinde yapılmaktadır. Bu tur rotamızda ise Balkan vadisi, Balkan kilisesi, Güvercinlik vadisi, Ortahisar panorama ve eski Kapadokya yerleşim bölgesi yer almaktadır.

Tur rotamız oldukça keyifli olup kimi atv araçları ile suların içinden geçecek, kimi zaman doğal oluşmuş tünellerin içerisinde geçeceksiniz. Butik şekilde düzenlediğimiz olan Ortahisar’daki Kapadokya atv kiralama turumuz sadece firmamız tarafından düzenlenebilmektedir.

Bölgede bizim dışımızda başka bir firma bu rotada tur düzenleme yetkisine sahip değildir. Klasik Göreme atv turundan çok daha keyifli bir rotada düzenlenen bu turumuz 1 saatlik ve 2 saatlik olarak düzenlenmektedir. Gün içerisinde 1 saatlik olarak katılabileceğiniz turumuz sadece gün batımı ve gün doğumu zamanlarında 2 saatlik olarak düzenlenmektedir.

En keyifli turumuz olan gün batımı turumuz için önceden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Özellikle hafta sonları ve tatil günleri çok fazla talep olması nedeni ile 2-3 gün önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Atv kiralama firmamız da ve bölgede hizmet veren diğer tüm atv kiralama firmalarında tur olarak yapılabilmektedir. Bireysel olarak atv kiralayıp rota dışında bölgede serbest olarak gezmek isteyen müşterilerimize maalesef olumlu cevap veremiyoruz.

1 saatlik ve 2 saatlik Kapadokya atv kiralama için +90 541 632 69 68 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

Ayrıca 7/24 olarak Whatsapp üzerinden de bize yazabilir ve bilgi alabilirsiniz. WhatsApp Numaramız: +90 541 632 69 68

Kapadokya Atv Kiralama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kapadokya Atv Kiralama
Kapadokya Atv Kiralama

Atv kiralama sadece tur olarak yapılmaktadır. Maalesef bireysel olarak Kapadokya atv kiralama hizmeti verebilmemiz mümkün değildir. Atv kullanabilme için yaş sınırı en az 14’tür. Bu yaştan küçük olan misafirlerimiz ancak anne ya da babaları ile birlikte atv aracına binip tura katılabilirler. Kapadokya atv turu aktivitesine katılabilmeniz için herhangi ehliyete ihtiyaç yoktur, araçlarımız sadece gaz ve fren ile ilerlemekte olup kullanımı oldukça basit araçlardır.

Atv turlarımız sırasında rehberimizi takip etmeniz ve onun belirlediği hız limitlerine uymanız büyük önem taşımaktadır. Özellikle rotadan çıkılmaması ve hız limitinin aşılmaması güvenliğiniz açısından dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır.

Kapadokya Atv Turu Ne Zaman Yapılabilir?

Atv turlarımız yılın her mevsimi yapılabilmektedir. Kışın kar yağarken ya da yazın sıcak havada her türlü hava koşulunda tura çıkabilirsiniz. Özellikle kışın bölgeye yağan kar sayesinde etrafı kaplayan beyaz örtü içerisine tura çıkmak çok keyifli olmaktadır.

En çok talep gören turlarımız arasında yer alan gün batımı turumuz kış mevsiminde güneşin erken batması nedeniyle saat 15:30 civarında başlamaktadır. Bu mevsimde havanın oldukça soğuk olması nedeniyle sıkı giyinmenizi tavsiye ederiz. Eğer 1 saatlik Kapadokya atv kiralama turuna katılmak istiyorsanız sabah 11:00’da ya da saat 13:00’da düzenlenen turlarımıza katılabilirsiniz. Eğer bu saatler sizler için uygun değil ise talebe göre farklı saatlerde de atv kiralayabilirsiniz.

Yaz ve ilkbaharda düzenlenen turlarımız da oldukça keyiflidir. Özellikle yazın güneşin geç batması nedeniyle saat 18:00 civarında başlayan gün batımı turumuza ilgi çok fazla olmaktadır.

Ayrıca kendi aracı olmayan misafirlerimiz için ücretsiz olarak transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Kapadokya atv kiralama aktivitelerimize katılabilmeniz için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonlarınızı dilerseniz telefon ile dilerseniz de aşağıdaki numaramızdan Whatsapp üzerinden bize ulaşarak ta yapabilirsiniz. Göreme atv turu için sayfamıza bakabilirsiniz. Yada farklı bir rota olan Ortahisar atv turu için sayfamıza bakabilirsiniz. Eğer farklı sitelerden bilgi almak istiyorsanız sizlere yardımcı olmak için kapadokya atv turu sitesini ziyaret edebilirsiniz.