Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68
kapadokya atv turu fiyatları 2022

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2024

Kapadokya atv turu fiyatları 2024, aslında bölgede yapılabilecek olan aktiviteler arasında birçok kesime hitap edecek şekilde uygun olmaktadır. Ayrıca dileyen misafirlerimiz bir atv aracına 2 kişi binebildikleri halde ücret farkı ödemedikleri için çok Kapadokya atv turu çok fazla tercih edilen bir aktivite haline gelmiştir. Kapadokya atv turu fiyatları, 2 saatlik ve 1 saatlik turlar olmak üzere farklı fiyatlar üzerinden belirlenmiştir. 1 saatlik atv turu fiyatı 900 TL iken 2 saatlik tur ücreti ise 1250 TL olmaktadır. Ayrıca misafirlerimiz tarafından en çok tercih edilen tur olan Kapadokya gün batımı atv turu fiyatı ise 1300 TL’dir.

Tüm turlar rehber eşliğinde yapılmaktadır. Bireysel olarak atv kiralamak mümkün değildir. Atv araçlarını kullanmak için motosiklet ya da otomobil ehliyeti zorunludur. Ayrıca 10 yaşından küçük çocuklar tura katılamazlar. Turumuzun rotası içerisinde Kızıl çukur, Aşk vadisi ve Kılıçlar vadisi gibi yerler yer almaktadır. Göreme’de yer alan tüm otellere ücretsiz çift yönlü transfer hizmetimiz vardır. Göreme dışındaki, Ortahisar, Uçhisar, Avanos, Ürgüp gibi yerlere olan transfer ücreti ise Kapadokya atv turu fiyatları 2024 içerisine dahil değildir. Ek ücret karşılığında misafirlerin otelden transferleri yapılabilmektedir. Fakat göreme ve uçhisar’da konaklayan atv turu misafirlerimiz için ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Yaz aylarında tozlu bir bölgede aktivite yapılacağından yanınızda rüzgarlık yada ağız maskesi getirebilirsiniz.

Kapadokya Atv Turu Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu rahatlıkla söyleyebiliriz, atv turlarına daha önce hiç motosiklet sürmemiş kişiler rahatlıkla katılabilirler. Araçlarda sadece gaz ve fren mekanizması olduğu için kullanımları oldukça basit ve keyiflidir. Turdan önce dileyen misafirlerimize kısa bir ısınma çalışması yaptırabiliyoruz, yerimizde 1-2 deneme yaparak atv araçlarına kolayca adapte olabilirsiniz. Turdan hemen önce Kapadokya atv turu fiyatları 2024 içerisine dahil olan koruyucu kask takılması zorunludur. Ayrıca yağmurlu havalarda dileyen misafirlerimize yağmurluk verebilmekteyiz. Tura gelirken rahat ve spor kıyafetler tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Tur sırasında haliyle bir miktar toz olmaktadır. Bunun sebebi Kapadokya bölgesinin coğrafi koşullarından kaynaklanmaktadır. Tüm turlar daha öncede belirttiğimiz gibi rehber eşliğinde yapılmaktadır. Rehber ücretsiz olup Kapadokya atv turu fiyatları içerisine dahildir.

Turlarımız 1 saatlik ya da 2 saatlik olsa da tur sırasında rehberimiz kısa molalar vermektedir. Mola sırasında misafirlerimiz fotoğraf çekebilir ve vadiler arasında dinlenme fırsatı bulabilirler. Turlarımız gün içerisinde ve gün batımında yapılmaktadır. Kapadokya gün batımı atv turlarımız mevsimlere göre gün batımı saati değiştiği için kışın ortalama saat 15:30 civarında yazın ise saat 18:00 civarında başlamaktadır. Tur sırasında Kızıl çukur, Aşk Vadisi ve Kılıçlar vadisi gibi yerleri görebilme fırsatı olan misafirlerimiz gün batımı manzaralarını en güzel şekilde gözlemeyebileceklerdir.

kapadokya atv turu fiyatları
kapadokya atv turu fiyatları

Kimler Kapadokya Atv Turuna Katılabilir?

Kapadokya bölgesine gelen ve bize ulaşan tüm misafirlerimiz keyifli, güvenli ve tecrübeli rehberler eşliğinde ucuz Kapadokya atv turu fiyatları 2024 ile güzel bir tur yaşayacaklardır. Turumuz, arazi şartlarında bozuk zeminlerden dolayı meydana gelebilecek olan sarsıntı gibi durumlara karşı herhangi bir sağlık riski taşıyanlar, 10 yaşından küçük çocuklar ve hamileler için uygun olmayabilir. Turumuz sırasında tur lideri olan rehberimizin belirlediği hız sınırına uymak gerekmektedir ayrıca gruptan bağımsız ve grubun güvenliğini tehlikeye atacak tehlikeli hareketler yapmak yasaktır. Ayrıca daha önce de belirttiğimiz gibi turumuz sırasında kask takmak zorunludur. 10 yaşından büyük çocuklar ise anne ya da babaları ile birlikte atv turuna katılabilirler.

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2024 – Rotası Nerelerden Geçer?

Turlarımız Göreme bölgesinde yapılmaktadır. Kapadokya atv turu fiyatları 2024 araştırması yaptığınızda birçok farklı firmanın tur düzenlediğini göreceksiniz. Hangi firma ile tura çıkacağınızı seçerken firmanın yorumlarına, atv araçlarının yeni olup olmadığına ve tabiki fiyatlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle bazı firmalar eski ya da sorunlu atv araçları ile tur yapmaktadır haliyle bu firmalar daha ucuza satmakta ancak aktivite sırasında atv araçları arızalanmakta ve yolda kalmaktadır bu da büyük sorun yaratmaktadır. Turlardaki rotamız sabittir. Farklı isteklere göre farklı rotalarda tur düzenlememiz mümkün değildir. Atv turu rotamızda en meşhur vadiler yer almaktadır. Bunlar Kızıl vadi, Aşk vadisi ve Kılıçlar vadisi gibi yerler yer almaktadır. 1 saatlik Kapadokya atv turu içerisinde Kızıl vadi ile Kılıçlar vadisi yer alırken, 2 saatlik tur rotasında ayrıca Aşk vadisi de yer almaktadır. Turlarımız grup halinde 10’ar atv li gruplar ile yapılmaktadır. Her grubun başında rehber bulunmaktadır. Rehberimizi takip ederek keyifli ve güvenli bir şekilde turu tamamlayabilirsiniz.

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2024 – Rezervasyonu Nasıl Yaptırabilirim?

Kapadokya atv turu fiyatları 2024 rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanız gerekmektedir. Özellikle yaz mevsiminde ve hafta sonu gibi kalabalık zamanlarda mutlaka yerinizi 1 gün önceden ayırmanızı tavsiye ediyoruz. Atv turu rezervasyonu için bize whatsapp üzerinden yazabilir ya da dilerseniz bizi rezervasyon hattımız üzerinden arayabilirsiniz. Rezervasyon için tura katılacak olan kişilerden en az 1 kişinin isim ve soy ismi ile kaç atv kiralamak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca dilerseniz Göreme atv turu fiyatları için daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Atv Turu Yaş Sınırı Nedir?

Kapadokya bölgesinde yapılan atv turu için yasal olarak belirlenen yaş sınırı 18 olmaktadır. Atv aracını kullanacak kişinin normal ehliyete sahip olması yeterlidir. Arkasına binecek 2.ci kişinin 10 yaşında yada 10 yaşından büyük olması gerekmektedir. Motor ehliyetine sahip olmanıza gerek yoktur. Normal araç ehliyetine sahip tüm misafirlerimiz atv turu aktivitemize katılabilirler. 2024 yılında da bu kural devam etmektedir.