Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68
kapadokya atv turu

Kapadokya Atv Turu Nasıl Yapılır?

Kapadokya atv turu 2 saatlik ya da 1 saatlik olarak yapılmaktadır. Tur başlangıç noktamız Göreme merkezdedir. Turlarımız rehber eşliğinde ve grup halinde toplu olarak düzenlenmektedir. Atv araçlarımızı kullanmak oldukça basit olduğu gibi dileyen misafirlerimiz 1 atv ye 2 kişi binebilirler. Araçlarımızı kullanmak için otomobil ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir. Kapadokya atv turu aktivitesine 10 yaşından küçük misafirlerimizi ise üzülerek kabul edemiyoruz. Kapadokya ATV turu fiyatlarımız 2 saati ATV başına 450 TL dir. 2 saatlik gün batımı tur ücretlerimiz de 500 TL dir. 1 saatlik tur ücretimiz yine ATV başına 300 TL dir.

Kapadokya’nın sahip olduğu güzellikleri görmek ve keyifli zaman geçirmek isteyen birçok insan yıl boyunca Kapadokya’yı ziyarete gelmeye devam ediyor. Kapadokyada sakinliği, dinginliği seven, doğal peri bacalarının doğa ile uyumunu bir kahve eşliğinde izlemekten mutlu olan insanlar için etkinlikler olduğu kadar aksiyon ve macera tutkunları için de etkinlikler mevcuttur. Bu etkinlikler arsında ATV turu, Kapadokya balon turu, jeep safari turu, deve turu gibi etkinlikler vardır.

Kapadokya ATV turu aksiyon seven insanların vazgeçilmezi durumundadır. ATV araçlarının kullanımı kolaydır ve en fazla 60 km hız yapabilirsiniz. Bunun için deneyimli olmanıza veya ehliyetinizin olup olmamasına bakılmaz. Bizler tur öncesi gerekli bilgilendirmeyi yaparak müşterilerimizi rahatlatıyoruz. Kısa bir deneme turundan sonra ATV nizi alarak peri bacalarının arasında ve eşsiz vadilerde Kapadokya’yı keşfe çıkabilirsiniz. Güvercinlik, Uçhisar, Kızılçukur, Kılıçlar Vadisi ve daha bir çok yeri gezebilirsiniz.Yol boyunca engebeli arazilerden geçerken üzerinize sıçrayan sular veya çamurlar arasında  sırılsıklam olarak harika bir aksiyon deneyimi yaşayabilirsiniz.

kapadokya atv turu
kapadokya atv turu

Tek kişi veya iki kişi olarak ATV’ lere binebilirsiniz. Tur öncesinde alınması gereken bazı tedbirler vardır. 10 yaşından küçük çocuklar maalesef Kapadokya atv turu aktivitesine katılamazlar. 10 yaş ve üzerindeki çocukların arka koltuğa oturmaları gerekmektedir. ATV turuna katılan ziyaretçilerimizin kask takması zorunludur. Kaskın çene kısmını kapatacak türden olmasına dikkat edilmelidir. Yani tam kask kullanılması zorunludur. Düşme eve yaralanma durumlarını önlemek için dizlik ve dirseklik takılması zorunludur. Ayrıca hava durumuna göre yağmurluk veya eldiven gibi malzemeler tur firması tarafından verilir.

ATV araçlarımızda olası kazaları ve yaralanmaları önlemek için hız limiti uygulanmaktadır. Tur boyunca rehberlerimiz sizin önünüzde olarak bölgeyi sizlere tanıtacaklardır.

ATV Turu Güzergâhı Nasıldır?

Güllüdere, Kızılçukur, Çavuşin Kasabası, Kılıçlar, Aşk Vadisi, Uçhisar, Paşabağ, Devrent ve Güvercinlik Vadisi şeklindedir.

Kapadokya ATV Turu Çeşitleri Nelerdir?

ATV turlarının çeşitleri ve süreleri vardır. Tercih ettiğiniz tur çeşidine göre süresi 1, 2, 3, 4, saate kadar çıkabilir. Ayrıca tüm gün veya yarım gün olarak da ATV turlarına katılabilirsiniz.

Sunrise ATV turlarımıza sabahın ilk ışıklarıyla birlikte başlanır. Böylece güneşin doğuşuna şahitlik edersiniz ve yükselen balonların oluşturduğu görsel şöleni izleyebilir ve bol bol fotoğraf çekinebilirsiniz.

Sunset ATV turlarımız ise günbatımı zamanına denk gelir. Böylece Kapadokya’da güneşin kızıllığı altında ATV macerasına katılabilirsiniz. Sunrise ve sunset turlarımız özel tur kategorisinde olduğu için fiyat farkı bulunmaktadır.

Özel günler ve tatillerde en çok tercih edilen tur çeşidimizdir. Bu nedenle gelmeden önce mutlaka 0532 255 47 67 numaralı telefondan arayarak veya whatsapp üzerinden rezervasyon yaptırınız.

ATV Turu Fiyatları 2023

Birçok firma kapadokya atv turu etkinliği düzenler. Fiyatlar firmadan firmaya değişebileceği gibi düzenlenen bazı kampanyalarda da tur ücretlerinde güzel indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

ATV turu fiyatlarında dönem dönem değişiklikler olsa da ortalama olarak 250 tl ile 300 tl arasında fiyatlar değişmektedir. ATV turlarına Göreme’ den başlanır ve tur ücretine otel transfer hizmeti, yakıt ve rehberlik hizmeti dahildir.

1 saatlik ATV tur fiyatı 300 TL iken; 2 saatlik tur ücreti 450 TL dir. Tur öncesi ve sonrası otelinize servis hizmetimiz vardır. 1 saatlik turumuzda Kılıçlar, Kızılçukur Vadisi, Çavuşin Kasabası, Güllü Dere gezilirken; 2 saatlik ATV turu rotamızda Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur, Çavuşin Kasabası, Güllü Dere Vadisi ve Aşk Kasabası vardır.

Ayrıca kalabalık gruplar halinde Kapadokya atv turları aktivitesine katılmak isterseniz fiyatlarımızda bir miktar indirim de yapabilmekteyiz.

Sunrise ve sunset ATV turlamız özel turlar olduğu için fiyat farkı mevcuttur. -Ayrıca dilerseniz Kapadokya gün batımı atv turu hakkında da bilgi alabilirsiniz.