Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68
kapadokya atv tur fiyatları

Kapadokya Atv Tur Fiyatları

Kapadokya atv tur fiyatları geçtiğimiz mart ayı başında tüm bölgede değişmiş olup şu an 2 saatlik atv turu fiyatı atv başına 1250 TL dir. 1 saatlik atv tur ücretimiz ise 900 TL dir. Dileyen misafirlerimiz bir atv aracına iki kişi binebilirler. Ortahisar ve Göreme bölgesinde olmak üzere iki farklı atv turu rotamız bulunmaktadır. Tur fiyatları ikisinde de aynıdır. Kapadokya atv turlarımız her zaman rehber eşliğinde yapılmaktadır. Bireysel olarak kiralama maalesef mümkün değildir. Atv araçlarımızı kullanmak için otomobil ehliyeti gerekmektedir. Turlarımıza ayrıca on yaşından küçük çocukları da kural gereği üzülerek kabul edemiyoruz.

Kapadokya atv turlarımız günün farklı saatlerinde yapılmaktadır. En az 2 atv lik talep olması halinde öğlene doğru ve öğlen saatlerinde de tur düzenleyebilmekteyiz. En çok sevilen ve en çok talep gören turumuz ise gün batımı atv turumuzdur. Gün batımı turlarımız sadece 2 saatlik olarak yapılmaktadır. Tur ücretimiz ise atv başına 1250 TL dir.

Kapadokya, ünü dünyaya yayılmış, coğrafik yapısı, doğal güzellikleri, tarihi açıdan zenginliği ve büyüleyici atmosferi ile yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği bölgelerimizden biridir. Peri bacalarının büyüklü küçüklü yükseldiği vadilerinde, inişli çıkışlı yamaçlarında heyecanlı bir gezinti için Kapadokya atv turları iyi bir seçenektir. Hem Kapadokya’yı gezip, görüp, tanımak hem de toza, çamura bata çıka adrenalin yüklü bir macera yaşamak için turistlerin yoğun talep gösterdiği bir aktivitedir.

Bölgede çok sayıda atv tur hizmeti veren turizm acenteleri bulunmaktadır. Bu acentelerden atv kiralamak ve atv turlarına katılmak mümkündür. Ayrıca birçok otelinde bu acentelerle Kapadokya atv tur fiyatları hizmeti için anlaşması bulunmaktadır. Böylelikle otel müşterileri daha uygun fiyatlarla atv kiralayabilmektedir.

Atv turu ile bölgeyi gezmek için her mevsim mümkündür. Gün doğumu, gün batımı ve günün hemen her saati atv turu yapılabilmektedir. Deneyime ve ehliyete sahip olmayanlarda kısa bir brifing ve eğitim sonrasında kolayca atv kullanabilmektedir.

kapadokya atv tur fiyatları
kapadokya atv tur fiyatları

Kapadokya Atv Tur Fiyatları Nasıl Yapılır?

Kapadokya atv turlarımız en az bir saat olup, 2 saatlik, 4 saatlik, yarım günlük turlar düzenlenmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin en çok talep ettikleri gün batımı turlarıdır. Bu saatlerde vadilerin muhteşem manzarası bir başkadır ve bu etkileyici atmosferde atv kullanmak ayrı bir heyecan yaratmaktadır.

Sizde tatilinizde hem huzur hem heyecan hem eğlence arayanlardansanız Kapadokya tatili ve tatiliniz sırasında Kapadokya atv tur fiyatları ve turları beklentinize olumlu yanıt verecektir. Muhteşem manzara eşliğinde engebeli arazilerde toza, çamura bata çıka ilerlerken hissedeceğiniz heyecan ve adrenalin tüm stresinizi atmanızı sağlayacak, coşku ve özgürlük hissini bir arada yaşayacaksınız. Üstelik tur öncesinde verilen talimatlara uyduğunuz sürece hiçbir olumsuzluk ve tehlikeyle karşılaşma riskinizde olmayacaktır. Daha önce araç kullanmayanlar bile bu deneyimi kolaylıkla yaşayabilmektedir.

Kapadokya atv tur fiyatları hizmetini bireysel alabileceğiniz gibi grup ya da çift olarak da alabilirsiniz. Araçlar genellikle çift kişilik kiralanmaktadır. 10 yaş üstü çocuklar için atv turlarına arka koltukta oturmak şartıyla katılabilmektedir. Atv araçlar, tüm hava şartlarında karda, çamurda, asfaltta, kumda ve engebeli arazilerde gidebilecek şekilde tasarlanmış olup, hızı 60 km ile sınırlandırılmıştır. Bu yüzden herhangi bir risk taşımazlar.

Kapadokya atv tur fiyatları süresine göre farklı birçok nokta gezilebilmektedir. Güzergah Kılıçlar Vadisi, Güllüdere Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Çavuşin Kasabası, Aşk Vadisi, Paşabağ, Uçhisar, Güvercinlik Vadisi ve Devrent Vadisi’ni kapsamaktadır. Turun uzunluğuna ve kısalığına göre görülecek vadiler belirlenmektedir. Bazı tur firmaları da en çok görmek istediğiniz noktalar için seçimi size bırakmaktadır.

Kapadokya Atv Kiralama Fiyatları

Kapadokya atv tur fiyatları fiyatları sezona göre değişmektedir. Genellikle bahar ve yaz aylarında talepler oldukça fazla olduğu için fiyatlar daha yüksektir. Ortalama 900 TL – 1300 TL civarındadır. Bu ücrete otel geliş gidiş transferleri, rehberlik hizmeti, sigorta ve yakıt dahildir. Yarım ve tam günlük Kapadokya atv tur fiyatları turlarında öğle yemeği ve tur boyunca içecekler de tur firması tarafından karşılanmaktadır. Bu turların fiyatları daha fazladır.

Uygun Kapadokya atv tur fiyatları hizmeti almak için tur firmalarının kampanyalarını takip etmek gerekir. Özellikle sezon sonu fiyatlar daha düşmektedir. Uygun fiyatlı Kapadokya atv turları için erken rezervasyon yaptırmakta oldukça avantajlı olmaktadır.

Kapadokya Atv Turlar Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Atv araçlar her ne kadar güvenli olsalar da kullanırken dikkatli olmak önemlidir. Tur öncesinde rehber tarafından verilen brifing iyi dinlenmeli ve tur sırasında bu talimatlara uyulmalıdır. Tur sırasında kask takma zorunluluğu vardır. Hava durumuna göre eldiven, rüzgarlık gibi giysiler yanınızda olmalıdır.

Tur sırasında rotadan ayrılmamak ve tur rehberini takip etmek çok önemlidir. Hız limiti aşılmamalıdır. Düşme ve yaralanma olasılığına karşı dizlik ve dirseklik kullanılmalıdır.

Göreme atv turu hizmeti sırasında kask, dirseklik ve dizlik gibi ekipmanlar tur firması tarafından temin edilmektedir. Yağmur yağması durumunda yağmurluklarımızı sizlere temin etmekteyiz.

Kapadokya atv tur fiyatları ve tur programlarına katılmak için tur firmalarının internet sitelerinden ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özellikle sezonda Kapadokya tatiline çıkacaksanız şansınızı kaybetmemek için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Talep çok fazla olduğu için sıra beklemek zorunda kalabilir ya da bu deneyimi yaşamadan tatilden dönebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Ortahisar atv turu hakkında da bilgi alabilirsiniz.