Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68
göreme atv turu fiyatları 2021

Göreme Atv Turu

Göreme atv turu ile Kapadokya’ya kadar gelmişken, Göreme’de hayatınız boyunca unutamayacağınız bir Atv turuna katılmayı sakın unutmayın! Günün ilk ışıkları ya da batımında, dilediğiniz her saatte katılabileceğiniz Göreme Atv turları hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon oluşturmak için bizimle aşağıdaki numaralar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Göreme Atv turunda her Atv’ye iki kişi binebilir ve toplamda 850 TL’dir. Göreme bölgesinin görkemli vadileri arasında aksiyon dolu bir deneyime hazır olun. Her mevsimi ayrı güzel Kapadokya’da Atv turu yapmak için tüm mevsimler elverişlidir. Yazın gün batımının sıcak renklerini uğurlarken, kışın çarşaf gibi bembeyaz karlarla örtülü güzelliğine şahit olabilirsiniz.

Göreme Atv Turuna Kimler Katılabilir?  

Göreme’de Atv turuna katılmak için bir ehliyetinizin olmasına veya daha önce Atv kullanmış olmanıza gerek yoktur. 5 yaşının üzerindeki herkes Atv turuna katılmak için uygundur. Eğlenmeyi ve keşfetmeyi sevenler için Göreme’de Atv turu muhteşem bir deneyim olacak!

göreme atv turu
göreme atv turu

Göreme Atv Turuna Nasıl Katılırım?

Göreme’de Atv turuna katılmak oldukça basit! Tek yapmanız gereken Atv turu yapmak için aşağıdaki numaralar üzerinden bizimle iletişime geçerek kolayca rezervasyonunuzu oluşturmak. Operasyon ekibimizin sizi otelden almasıyla başlayan yolculuğunuz Göreme bölgesindeki tur başlangıç noktasına varışınızla devam eder ve 2 saatlik turun ardından tekrar otele bırakılmanızla sona erer. Her Atv iki kişiliktir ve toplamda 700 TL’dir.

Atv turu opsiyonel olarak 1 saatlik de planlanabilir ancak Kapadokya’nın muhteşem güzelliği ve Peri Bacalarının tarihsel dokunuşuyla süslü vadileri arasında yapacağınız bu yolculuğun 2 saatlik opsiyonunu önermekteyiz.

Göreme Atv Turunda Gezilecek Yerler

Kapadokya’nın yükseltili – alçaltılı yolları, daracık vadileri ve alabildiğine yüksek Peri Bacaları arasında Atv ile muhteşem bir yolculuk yapmaya hazır olun! Bu heyecan dolu yolculuk boyunca Göreme bölgesinde göreceğiniz yerlerden bazıları:

 • Kızılçukur Vadisi
 • Rose – Gül Vadisi
 • Love – Aşk Vadisi
 • Çavuşin Köyü, Kasabası
 • Kılıçlar Vadisi
 • Güllüdere Vadisi

Kendinizi tarihte yolculuk yapıyormuş gibi hissedeceğiniz bu eşsiz Atv turu için erkenden rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

İster eşinizle veya sevgilinizle, ister kalabalık arkadaş gruplarınızla Göreme Atv turuna katılabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve rezervasyonunuzu oluşturmak için bizimle aşağıdaki numaralar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Arama: +90 541 632 69 68

WhatsApp: +90 541 632 69 68

Göreme Atv Turu Hakkında 

UNESCO Kültür Mirasları Listesi’nde yer bulan, dünyanın en eşsiz ve en görkemli bölgelerinden Kapadokya’yı, herkesten farklı bir deneyimle keşfetmeye ne dersiniz? Vadilerin, oyulmuş kayaların, yüzeyi zorlu arazilerin ve Peri Bacaları’nın arasında eğlence ve aksiyon dolu bir deneyim için Atv tam size göre.

Göreme bölgesinin en güzel saatlerinde başlayan Atv turlarına keşfetmeyi seven herkes katılabilir. Toplamda 2 saat süren tur boyunca vadilerin arasında mola verip fotoğraflar çekebilir, yaşadığınız her anı ölümsüzleştirebilirsiniz!

Rehberlerimiz eşliğinde yapacağınız Atv turları ile Göreme ve Kapadokya’yı yeniden feth edeceksiniz.

Atv turları 2 kişiliktir ve her Atv 750 TL’dir. Turlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arama: +90 541 632 69 68

WhatsApp: +90 541 632 69 68

Göreme Atv Turu Otel Transferi

Göreme bölgesinde yapacağınız muhteşem Atv turu, konforunuz için otel transferinizi de içermektedir. Böylece, rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra dilediğiniz saatte bizimle iletişime geçerek rahatça tur alanına ulaşırsınız. Atv turunuzun sona ermesi ile birlikte otele dönüş transferiniz sağlanır. Transfer araçlarımızda aynı zamanda Covid-19 kapsamında gereken tüm hijyen önlemleri alınmıştır.

Kapadokya’da Neden Atv Turu Yapmalıyım?

 1. Kapadokya’nın tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığı bu toprakları tüm ayrıntılarıyla keşfetmek için.
 2. Doğanın ve mimarinin şaşırtıcı mükemmelliğine yakından şahit olmak için.
 3. Aksiyon dolu bir deneyimi Peri Bacaları arasında yaşamak için.
 4. Yeni yerler keşfetmeyi eğlenceli hale getirmek için.
 5. Sıradan deneyimler yerine farklı deneyimleri tatmak için.
 6. Muhteşem fotoğraflar yakalamak için.
 7. Sevdiklerinle mutlu ve eğlenceli anlar biriktirmek için.
 8. Sınırlarını aşmak ve yenilenmek için.
 9. Stresi ve mutsuzluğu bir kenara bırakmak için.
 10. Kendi kendine büyük bir cesaret göstereceğin için.
 11. Unutulmaz bir deneyim yaşamak için.
 12. Kapadokya’ya tekrar tekrar aşık olmak için!

Ayrıca dilerseniz Ortahisar atv turu çinde bilgi alabilirsiniz.