Hızlı Rezervasyon Yap +90 541 632 69 68
ortahisar atv kiralama

Ortahisar Atv Kiralama

Ortahisar atv kiralama 1 saatlik ve 2 saatlik rehberli turlar şeklinde düzenlenmektedir. Turlarımız daha önceden belirlenmiş olan sabit bir rota üzerinde yapılmaktadır. Atv araçları 2 kişiliktir dileyen misafirlerimiz 1 atv kiralayarak 2 kişi binebilirler. Kapadokya atv kiralama ücreti 1 saati 600 TL 2 saati ise 850 TL olarak belirlenmiştir. Gün batımı turu ise 900 TL.dir. Fiyatlarımız sabit olup ancak 8 yada 10 atv üzerinde yapacağınız kiralamalar için bir miktar indirim yapılabilmektedir. Göreme, Ortahisar ve Uçhisar bölgeleri için ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Atv araçlarını kullanacak olan misafirlerimizin otomobil ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Turlarımız günün farklı saatlerinde talebe göre düzenlenebilir ayrıca her gün aynı saatte başlayan ve en çok talep gören Kapadokya gün batımı atv turu da yapılmaktadır.

Büyük şehirlerin stresinden ve yoğun temposundan bunalan insanlar, tatil için daha sakin ve doğal yerleri tercih ediyor. Kapadokya da bu yerlerden bir tanesi. Kapadokya’da hizmet veren firmalar kargaşadan bunalan insanlara farklı alternatifler sunmak ve dolu dolu zaman geçirmelerini sağlamak için birbirinden farklı etkinlikler düzenliyorlar. Kapadokya Balon turları, ATV turları, deve turları bunlardan bazılarıdır.

ortahisar atv kiralama
ortahisar atv kiralama

Sizlerde ufak kaçamaklar yapmak isterseniz veya özel günlerinizi Kapadokya’da geçirmek isterseniz bu etkinliklere hatta daha fazlasına da katılabilirsiniz. Balon turları ile Kapadokya’yı kuşbakışı izleme imkânı bulurken; Ortahisar ATV kiralama hizmetimiz sayesinde peri bacalarının arasındaki vadilerde tozu dumana katarak heyecan ve aksiyon dolu zamanlar geçirebilirsiniz.

Özellikle Ortahisar ATV kiralama ise misafirlerimizin en çok tercih ettiği turlardandır. Atv turu daha az kişi ile daha butik olarak yapılır. Sulak vadilerden geçerken sırılsıklam olurken; engebeli vadiler sizi harika bir maceraya sürükler.

Günün her saatinde turumuza katılabilirsiniz. Ortahisar ATV kiralama ile Kapadokya’nın arka sokakları diye tabir ettiğimiz Güvercinlik Vadisi, Balkan Vadisi gibi yerleri gezersiniz. Ortahisar ATV kiralama tatilinin tur güzergâhı diğer ATV turlarından farklıdır. Butik olarak yapılan bu turda misafirlerimiz kendileri oldukça özel hissederler. Tur boyunca tüm durak noktalarında bol bol orijinal fotoğraflar çekinme fırsatı yakalayabilirsiniz. Çünkü Kapadokya bu konuda misafirlerine oldukça cömert davranıyor.

Ancak Tur öncesi dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Daha önce ATV kullanma deneyimi yaşamamış olabilirsiniz. Bu durum tura katılmak için bir sorun teşkil etmez. Çünkü turlarımızda deneyime ve ehliyetinize bakılmaz. Ortahisar ATV kiralama tatilinde tur öncesi küçük bir hazırlık aşaması bulunuyor. Bütün düşme ve yaralanma durumlarını önlemek için firmamız tarafında verilen kask, dizlik ve dirseklik takılması gerekiyor.

Kask olarak tam kask kullanmak yani çeneyi kapatacak şekilde kullanmak zorunludur. Ayrıca hava durumuna göre eldiven veya yağmurluk da firmamız tarafından verilir. Ardından tur öncesi gerekli bilgilendirme yapılır ve ardından kısa bir sürüş yapılır. Böylece misafirlerimizin kafasındaki bütün soru işretleri gider, yerini heyecanlı bir bekleyişe bırakır. Artık Kapadokya’nın keşfedilmek için bekleyen yerlerini görmek için deneyimli rehberlerimizin de eşliğinde yola çıkabilirsiniz. ATV araçlarımızda hız limiti vardır. Yapabileceğiniz en fazla hız 60 km dir. Ayrıca 5 yaş altındaki çocukların katılması yasak iken; 14 yaşındaki çocukların da arka tarafa binmesi zorunludur.

Ortahisar ATV Kiralama Tatilinin Güzergâhı Nasıldır?

Kızılçukur Vadisi, Güllüdere Vadisi, Paşabağ, Devrent Vadisi, Çavuşin Kasabası, Uçhisar, Kılıçlar Vadisi, Balkan Vadisi, Güvercinlik Vadisi şeklindedir.

Ortahisar ATV Kiralama Çeşitleri Nelerdir?

Ortahisar ATV turu sunrise ATV ve sunset ATV olarak iki çeşittir. Kapadokya’nın uykudan uyanışını görmek ve balonlarla rengârenk olan gökyüzünde bol bol fotoğraf çekinmek sterseniz sabah turları olan sunrise turlarına katılabilirsiniz.

Eğer Kapadokya’nın güneşe veda edişini izlemek ve peri bacalarının arasındaki vadilerde macerayı ve aksiyonu yaşamak ve bol bol retro fotoğraflar çekmek isterseniz sunset ATV turlarını tercih edebilirsiniz.

Ortahisar Atv Turu Erken Rezervasyon

Kapadokya atv turu rezervasyonlarınızı en geç 1 gün önceden  yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle yaz mevsimi gibi bölgenin çok kalabalık olduğu aylarda mutlaka önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Ancak kış mevsimi gibi daha az yoğunluğun olduğu günlerde aynı gün arayarak yerinizi ayırtabilirsiniz. Bize whatsapp üzerinden yazarak ya da telefon ile arayarak atv turu için yerinizi kolayca ayırtabilirsiniz.